Omladninska bolder liga-2 kolo rezultati

Donosimo vam zvanicne rezultate sa kratkom osvrtom. 

Na takmičenju se prijavilo 98 takmičara u svim kategorijama.
Moramo pohvaliti sve takmičare i konstatovati da je budućnost sportskog penjanja u BiH svijetla.
Bilo je svega, dinamika, tenzija, krimpova, znoja , suza...
Najbitnije je da smo se lijepo zabavili i družili.
 
Od 12 kategorija , naši takmičari su nastupili smo u 10.
Od tih 10 kategorija osvojili smo 6 zlatnih medalja, 4 srebrene, 3 bronzane.
od podijeljenih 36 medalja, mi smo osvojili 14.
Koristino ovu priliku da pohvalimo sve naše takmičare , bez obzira na plasman.
Uprava kluba.
 
KATEGORIJA:JUNIORI DJEČACI
rb ime I prezime klub T pok Z pok
1. Selman Bećar NO COMMENT 5 7 7 9
2. Mlađan Mršić EXTREME 4 5 6 7
3. FARIS ZUKIĆ ASPK NERETVA 3 3 5 5
4. NIKOLA ČUKOVIĆ SOLO 3 4 5 8
5. NIKOLA OPAĆIČ EXTREME 2 2 3 5
6. DEJAN DOSTIĆ   2 8 2 2
7. RIJAD TANOVIĆ NO COMMENT 1 4 2 3
8. ANUR ZEKIĆ NO COMMENT     2 3
9. EMRAH HUSIĆ       1 1
10. HARUN DRINO       1 2
11. AHMED KURABASA       1 3
12. MIRNES BRZIKA       1 5
             
KATEGORIJA:JUNIORI DJEVOJKE
rb ime I prezime klub T pok Z pok
1. ANĐELA OBRENOVIĆ WOLF 2 3 5 5
2. UMIHANA JERLAGIĆ NO COMMENT     4 7
3. SARA SARIĆ       3 3
3. ZERINA RAHIĆ NO COMMENT     3 3
             
KATEGORIJA:STARIJI KADETI
rb ime I prezime klub T pok Z pok
1. FARIS DRACE   9 11 9 9
2. ANTIŠA VRDOLJAK   8 10 9 9
3. NEDIM BAJGORIĆ ASPK NERETVA 4 5 8 8
4. IRJAN DURMO SCORPIO 4 5 8 10
5. GLAĐUN ARNO   1 1 7 9
6. AMAR ZAGORČIĆ ASPK NERETVA 0 0 5 7
7. ROMEO SABLJIĆ   0 0 3 5
             
KATEGORIJA:STARIJE KADETKINJE
rb ime I prezime klub T pok Z pok
1. ANDERA SPARAVALO NO COMMENT 6 14 8 12
2. SADIKA DŽOLOTA ASPK NERETVA 4 5 6 7
3. NEJLA BEĆIRSPAHIĆ NO COMMENT 1 1 5 6
4. ZOE MASLO ASPK NERETVA 1 1 3 3
5. VERDA KOLAR NO COMMENT 0 0 4 4
6. ELANA TRAJKOV   0 0 3 3
7. NEJRA TUNOVIĆ   0 0 3 4
8. JASNA HARENDIĆ   0 0 1 1
             
KATEGORIJA:MLAĐI KADETI
rb ime I prezime klub T pok Z pok
1. EKREM ZEKIĆ   4 6 6 7
2. DAMJAN STOJČINOVIĆ   4 9 7 9
3. JAN KLEPO   3 4 8 11
4. ARMAN ŠATOROVIĆ   3 4 6 10
5. MIRZA BEŠLAGIĆ   1 3 5 7
             
KATEGORIJA:MLAĐE KADETKINJE
rb ime I prezime klub T pok Z pok
1. MIKA IŠTUK LIVNO 4 5 7 9
2. KLARA MITRIĆ   3 3 7 8
2. JANA LONČAR NO COMMENT 2 2 5 5
3. FARAH MIMINOVIĆ   2 3 5 6
4. KATA MIŠKOVIĆ LIVNO 1 1 4 4
             
KATEGORIJA: KADETI
rb ime I prezime klub T pok Z pok
1. IMRAN BEĆAR NO COMMENT 5 5 8 8
2. IVAN IVELJIĆ NO COMMENT 5 10 8 11
3. ANTONIO ĆOSIĆ LIVNO 2 4 7 7
4. HARIS PAŠIĆ   2 2 2 2
5. EMIR LJEVO   1 1 6 6
6. JURE KRIŠTO   1 2 5 6
7. ADI MUŠIĆ   2 8 2 2
8. VEDRAN MILANOVIĆ   0 0 4 4
9. ELDIN GUZIN   0 0 4 6
10. ANIS KAZAZIĆ   0 0 4 7
11. HARUN TUKAR   0 0 1 1
12. ADNAN KUPUSLIJA   0 0 0 0
13. MIRNES BRZIKA       1 5
             
KATEGORIJA:KADETKINJE
rb ime I prezime klub T pok Z pok
1. MERJEM ČULJEVIĆ NO COMMENT 3 7 1 2
2. TISA BELESLIN EXTREME 1 1 6 7
2. GORICA ŠAROVIĆ   0 0 4 5
3. TAJRA KURTČEHAJIĆ NO COMMENT 0 0 4 6
4. SARA ALAĐUZ NO COMMENT 0 0 2 2
5. LARISA HADŽIĆ   0 0 1 5
6. IVA ŠTEFNER   0 0 0 0
             
KATEGORIJA: CICIBANI
rb ime I prezime klub T pok Z pok
1. EMIR PAŠIĆ NO COMMENT 8 9 8 8
2. EDBER MUMINOVIĆ   8 14 8 14
3. OMER FOČO NO COMMENT 6 14 6 9
4. KARLO ĆOSIĆ LIVNO 5 5 7 12
5. OMAR SPAHIĆ NO COMMENT 4 5 7 7
6. DORJAN DURMO SCORPIO 4 5 7 9
7. DAMJAN ČELKIĆ   1 1 5 5
8. ANDREJ VRDOLJAK   1 1 5 8
9. VUK DANIS   1 1 4 5
9. EMANUEL IVANČIĆ   1 1 4 5
11. SRETEN ČEKULIĆ   1 1 3 3
11. STRIBOR MUTIĆ   1 1 3 3
12. ANIS KAZAZIĆ   0 0 4 7
13. HARUN TUKAR   0 0 1 1
14. ADNAN KUPUSLIJA   0 0 0 0
15. MIRNES BRZIKA       1 5
             
KATEGORIJA: CICIBAKE
rb ime I prezime klub T pok Z pok
1. AJŠA GOKOVIĆ NO COMMENT 8 8 8 8
2. SAJRA ČULJEVIĆ NO COMMENT 8 9 8 9
3. ENA ZAGORČIĆ ASPK NERETVA 7 7 8 8
4. ANĐELA VIDOVIĆ   4 7 5 6
5. LAJLA ZORLAK NO COMMENT 4 8 7 8
6. BREZOVAC ALINA NO COMMENT 2 3 5 7
7. HUBANA ZARA ASPK NERETVA 1 1 4 4
8. HAVA HULUSIĆ NO COMMENT 1 1 3 3
9. ŠENDRO AIDA   0 0 3 3
             
KATEGORIJA:  MINI CICIBANI
rb ime I prezime klub T pok Z pok
1. DIN ČUSTO   5 6 6 9
2. ANTE BARAĆ   3 3 7 11
3. NUH ZUHRIĆ NO COMMENT 3 3 6 12
4. JAKUB GOKOVIĆ NO COMMENT 3 9 6 10
5. LUKA MIŠKOVIĆ   2 2 4 4
6. TIMUR ČOMOR NO COMMENT 2 2 6 7
7. SVEN KLEPO ASPK NERETVA 1 2 3 3
8. ISHAK ČOMIĆ NO COMMENT        
             
KATEGORIJA:  MINI CICIBAKE
rb ime I prezime klub T pok Z pok
1. MARTA IVKOVIĆ   2 3 1 5
2. AJLA KUKULJAC NO COMMENT 1 1 4 4
2. LEJLA ĆURULIJA   1 1 4 4
4. MINJA MARKOVIĆ NO COMMENT