Rezultati III kola boulder lige za djecu i mlade

U nedjelju 23.04.2017. godine u penjačkoj sali kluba Extreme iz Banjaluke je održano III kolo boulder lige za djecu i mlade. Sa 102 takmičara ovo je najmasovnije takmičenje do sada u BiH! Takmičila su se djeca i mladi iz Banja Luke, Bugojna, Foče, Livna, Mostara, Sarajeva i Zenice. Sve u svemu odlično penjanje i druženje. Čestitke svim takmičarima, nastavite vrijedno trenirati jer novo kolo boulder lige vas očekuje već krajem septembra! 

Pogledajte rezultate:

JUNIORI
Mjesto Ime i prezime Klub Top Pok. Zona  Pok.
1 Faris Zukić ASPK Neretva 6 9 7 9
2 Dragan Kacavenda Extreme 5 5 7 7
3 Mladjan Mrsic Extreme 5 5 7 8
4 Nikola Čuković Extreme 5 5 6 6
5 Nikola Opačić Extreme 4 6 5 7
6 Emrah Husić Bugojno 1 1 3 3
7 Ahmet Kurabasa Bugojno 1 1 3 4
8 Dejan Vranić Wolf 0 0 2 5
9 Vladan Šormaz Extreme 0 0 1 3
JUNIORKE
Mjesto Ime i prezime Klub Top Pok. Zona  Pok.
1 Anđela Obrenović  Wolf 3 5 4 5
2 Umihana Jerlagić No comment 1 1 3 7
STARIJI KADETI
Mjesto Ime i prezime Klub Top Pok. Zona  Pok.
1 Faris Drače ASPK Neretva 8 9 8 8
2 Nedim Bajgorić ASPK Neretva 7 8 8 10
3 Antiša Vrdoljak ASPS GSS 6 7 8 10
4 Amar Zagorčić ASPK Neretva 1 1 4 5
5 Dušan Mataruga Extreme 1 1 3 9
STARIJE KADETKINJE
Mjesto Ime i prezime Klub Top Pok. Zona  Pok.
1 Andrea Sparavalo No comment 6 11 7 7
2 Sadika Dzolota ASPK Neretva 4 5 7 8
3 Verda Kolar No comment 3 5 4 4
3 Zoe Maslo ASPK Neretva 3 5 4 4
4 Nejla Bećirspahić No comment 1 1 5 10
5 Jasna Heremić  Scorpio 1 1 3 3
5 Nejra Tunović Bugojno 1 1 3 3
6 Elena Trajkov  Scorpio 1 1 3 4
7 Lubna Ćurić ASPK Neretva 1 4 2 6
KADETI
Mjesto Ime i prezime Klub Top Pok. Zona  Pok.
1 Imran Bećar No comment 8 16 8 9
2 Ivan Iveljić No comment 8 18 8 10
3 Emir Ljevo ASPK Neretva 5 7 7 14
4 Eldin Guzin ASPK Neretva 4 5 6 11
5 Adi Mušić  ASPK Neretva 4 7 6 10
6 Haris Pašić ASPK Neretva 3 4 5 6
7 Nikola Đurđević Solo 3 4 5 9
8 Antonio Ćosić ASPS GSS 2 3 3 5
9 Vedran Milanović  Wolf 1 1 5 7
10 Adnan Kupusija  ASPK Neretva 0 0 0 0
KADETKINJE
Mjesto Ime i prezime Klub Top Pok. Zona  Pok.
1 Tisa Beleslin Extreme 8 10 8 8
2 Gorica Šarović  Wolf 3 3 5 6
3 Merjam Čuljević No comment 3 3 5 7
4 Ema Marić ASPK Neretva 2 2 4 7
5 Jana Duraković ASPK Neretva 2 4 3 4
6 Tajra Kurtćehajić   1 1 2 4
7 Iva Štefner ASPS GSS 0 0 1 1
7 Larisa Hadžić Bugojno 0 0 1 1
MLAĐI KADETI
Mjesto Ime i prezime Klub Top Pok. Zona  Pok.
1 Jan Klepo ASPK Neretva 8 9 8 8
2 Damjan Stojčinović Solo 8 11 8 8
3 Teodor Pavlica Extreme 8 12 8 8
4 Milan Đurić Extreme 8 13 8 8
5 Ekrem Zekić ASPK Neretva 7 8 8 9
6 Andrej Račić Solo 6 9 6 7
7 Igor Milošević Extreme 5 5 6 6
8 Arman Šatorović  Scorpio 4 4 7 7
9 Sergej Golac Extreme 3 3 4 4
10 Saša Račić Solo 2 2 5 7
MLAĐE KADETKINJE
Mjesto Ime i prezime Klub Top Pok. Zona  Pok.
1 Nika Ištuk ASPS GSS 8 9 8 8
2 Klara Mitrić ASPK Neretva 8 10 8 8
3 Jana Lončar   5 5 6 7
4 Kata Mišković ASPS GSS 4 4 6 6
5 Tea Vukša Extreme 4 4 5 6
6 Lana Vukadin ASPS GSS 3 3 6 6
6 Nika Vukadin ASPS GSS 3 3 6 6
7 Iskra Potočnik Solo 3 3 6 9
8 Ivona Potočnik Solo 3 3 5 6
9 Dajana Momić Extreme 3 4 5 5
CICIBANI
Mjesto Ime i prezime Klub Top Pok. Zona  Pok.
1 Vedran Mitrić ASPK Neretva 8 8 8 8
2 Emir Pašić No comment 8 9 8 8
3 Omer Fočo No comment 7 10 8 8
4 Edber Muminović Bugojno 7 11 7 7
5 Dorijan Durmo  Scorpio 6 6 8 8
5 Omar Spahić No comment 6 6 8 8
6 Stribor Mutić Solo 6 6 6 6
7 Karlo Ćosić ASPS GSS 5 5 8 8
8 Denijal Čusto ASPK Neretva 5 5 7 7
9 Damjan Ćeklić Solo 5 5 6 6
10 Marko Kesić Extreme 5 6 8 9
11 Emanuel Ivančić ASPS GSS 5 8 7 9
12 Sreten Ćeklić Solo 3 3 5 6
CICIBANKE
Mjesto Ime i prezime Klub Top Pok. Zona  Pok.
1 Sajra Čuljević No comment 8 8 8 8
2 Ena Zagorčić ASPK Neretva 8 8 8 8
2 Lidija Konkina Extreme 8 8 8 8
3 Ajša Goković No comment 7 7 8 8
3 Lajla Zorlak   7 7 8 8
4 Alina Brezovac No comment 6 6 8 8
5 Anđela Vidović ASPS GSS 5 5 7 7
6 Ana Zolak Extreme 3 3 5 7
7 Dragana Begenišić Wolf 3 3 5 5
8 Sunčica Janjetović Solo 2 2 3 5
MINI-CICIBANI
Mjesto Ime i prezime Klub Top Pok. Zona  Pok.
1 Din Čusto ASPK Neretva 6 7 7 7
2 Jakub Goković No comment 5 5 8 8
3 Luka Mišković ASPS GSS 5 5 8 9
4 Nuh Zuhrić No comment 5 5 7 7
4 Petar Radić Extreme 5 5 7 7
6 Mihael Mihaljević ASPS GSS 3 4 6 7
5 Todor Babić Solo 3 3 5 5
9 Filip Gligić Extreme 2 3 3 4
7 Jaroslav Bašarina Extreme 2 2 5 6
8 Sven Klepo ASPK Neretva 2 2 4 4
10 Damjan Uremović Extreme 1 1 3 3
11 Lazar Radić Extreme 1 3 1 1
MINI-CICIBANKE
Mjesto Ime i prezime Klub Top Pok. Zona  Pok.
1 Lejla Ćurulija No comment 5 5 8 8
2 Marta Ivković ASPS GSS 4 4 7 7
3 Ajla Kukuljac No comment 3 5 5 8
4 Alisa Bašarina Extreme 1 1 5 6